Contact information

Contact information

Vernissakatu 8 A
01300 Vantaa

Send message

    Aila Kaakkurivaara Toimitusjohtaja
    Aila Kaakkurivaara

    CEO
    p. 040 5025 367
    aila.kaakkurivaara@ha-team.fi

    Hichem Sahli Aluepäällikkö
    Hichem Sahli

    Regional Manager
    p. 040 7166 294
    hichem.sahli@ha-team.fi

    Sales and Service

    Piia Kaakkurivaara

    Sales and Development Director
    p. 040 8423 968
    piia.kaakkurivaara@ha-team.fi

    Joseph Gichuru Palvelupäällikkö
    Joseph Gichuru

    Service Manager
    p. 040 0592 076
    joseph.gichuru@ha-team.fi

    Adebowale Lawal

    Service Supervisor
    p. 040 6814 230
    adebowale.lawal@ha-team.fi

    Katri Raudnömm

    Service Supervisor
    p. 040 8487 726
    katri.raudnomm@ha-team.fi

    Hosni Gharbi Työnjohtaja
    Hosni Gharbi

    Service Supervisor
    p. 040 0163 931
    hosni.gharbi@ha-team.fi

    Jenni Wass

    Service Coordinator
    p. 040 5180 954
    jenni.wass@ha-team.fi

    Human Resources

    Annika Parkkonen

    Human Resources Manager
    (on leave of absence)
    p. 040 8485 349
    annika.parkkonen@ha-team.fi

    Lilli Järvelä

    Payroll Administrator
    p. 040 0254 689
    lilli.jarvela@ha-team.fi

    Vilma Pekkanen

    Human resources
    p. 040 5533 950
    vilma.pekkanen@ha-team.fi

    Annemai Kendra

    Human Resources Assistant
    p. 040 6619 768
    annemai.kendra@ha-team.fi

    Financial Administration

    Varpu Jokinen taloushallinto
    Varpu Jokinen

    Financial Administrator
    p. 040 8420 766
    varpu.jokinen@ha-team.fi

    Anna-Carina Nikulainen

    Financial Assistant
    p. 040 6374 843
    anna-carina.nikulainen@ha-team.fi

    Menu