Yhteystiedot

Yhteystiedot

Vernissakatu 8 A
01300 Vantaa

Lähetä viesti

    Aila Kaakkurivaara Toimitusjohtaja
    Aila Kaakkurivaara

    Toimitusjohtaja
    p. 040 5025 367
    aila.kaakkurivaara@ha-team.fi

    Hichem Sahli Aluepäällikkö
    Hichem Sahli

    Aluepäällikkö
    p. 040 7166 294
    hichem.sahli@ha-team.fi

    Myynti ja palvelu

    Piia Kaakkurivaara

    Myynti- ja kehitysjohtaja
    p. 040 8423 968
    piia.kaakkurivaara@ha-team.fi

    Joseph Gichuru Palvelupäällikkö
    Joseph Gichuru

    Palvelupäällikkö
    p. 040 0592 076
    joseph.gichuru@ha-team.fi

    Adebowale Lawal

    Palveluesimies
    p. 040 6814 230
    adebowale.lawal@ha-team.fi

    Katri Raudnömm

    Palveluesimies
    p. 040 8487 726
    katri.raudnomm@ha-team.fi

    Hosni Gharbi Työnjohtaja
    Hosni Gharbi

    Palveluesimies
    p. 040 0163 931
    hosni.gharbi@ha-team.fi

    Jenni Wass

    Palvelukoordinaattori
    p. 040 5180 954
    jenni.wass@ha-team.fi

    Henkilöstöhallinto

    Annika Parkkonen

    Henkilöstöpäällikkö
    (virkavapaalla)
    p. 040 8485 349
    annika.parkkonen@ha-team.fi

    Lilli Järvelä

    Palkkahallinto
    p. 040 0254 689
    lilli.jarvela@ha-team.fi

    Annemai Kendra

    Henkilöstöassistentti
    p. 040 6619 768
    annemai.kendra@ha-team.fi

    Taloushallinto

    Varpu Jokinen taloushallinto
    Varpu Jokinen

    Taloushallinto
    p. 040 8420 766
    varpu.jokinen@ha-team.fi

    Anna-Carina Nikulainen

    Talousassistentti
    p. 040 6374 843
    anna-carina.nikulainen@ha-team.fi

    Valikko